KONGUTA RaHVAMAJA

   

 

 


Kollektiivid
 

Konguta Segakoor

Dirigent Merilin Sinikalda

Asutatud 2004. aastal. Kooris laulab hetkel 22 inimest. Peamiseks eesmärgiks on  koorilaulu edendadamine ja propageerimine.

Konguta Segakoor osales 2008.a
Laululahingu saates

Konguta Segakoori kodulehtKonguta Kapell
juhendaja June Kaaver

Konguta Kapell loodi 2005.a kevadel, et arendada Konguta vallas rahvamuusika traditsioone. Konguta Kapell on esinemas käinud üle kogu eesti ja on saavutanud oma lühikese karjääri jooksul kõrge lennu.

Konguta Kapelli koduleht

segarühm KAVALIK
Juhendaja Kaie Tali


Alustas oma tegevust 1989.a. 

Tantsime folkloorseid ning stili- seeritud eesti rahvatantse, teiste rahvaste tantse, show- tantse ning seltskonnatantse.  Naised kannavad Audru, mehed Tartu-Maarja rahvariideid. Meie rühmas tantsib hetkel 19 rahva tantsuhuvilist. Oleme tantsinud  selle aja jooksul kõikidel Eesti  suurtel ja väiksematel tantsu- pidudel. Oleme käinud  rahvus- vahelisteltantsufestivalidel.

Ootame esinemispakkumisi!

tantsurühm Pihlakobar
juhendaja Kaie Tali

Memmede tantsurühm Pihlakobar tantsib juba 25. aastat. Nad on väga kokkuhoidev seltskkond, kes armastab tantsida. Nende kavas on lõbusad ja ilusad ning vanad ja uued rahvatantsud.LAULUSTUUDIO
Juhendaja Merilin Sinikalda

Hetkel laulab 25, 2-17 aastast last. On võimalik laulda nii üksi, kui ansamblis. Meie laulupapsed on edukalt osalenud  piirkondlikel ja vabariiklikel lauluvõistlsutel. 2008.a Jõudis Marta Külaots Tartumaa esindajana Laulukarusselli 1/2 finaali. 

Ootame kõiki laulualapsi laulma.Naisansambel MESI

Juhendaja Merilin Seer


Te ju teate, milline on värske MESI? Selles on kokku sulanud suvine päike, mesilindude töö, värvilised lilleõied, magusad unelmad... Ansambel MESI alustas oma tegevust 2014. aasta novembris, mil 8 musikaalset naist ühinesed unistuste vokaalansambliks. Neid ühendab armastus laulmise ja magusate asjade vastu. Mesinaiste repertuaar koosneb väga erinevatest lugudest – on nii lõbusaid kui kurbi, isamaalisi, vallatuid ja õpetlikke, unistustest ja elust enesest, - meestele, naistele ja lastele ja lemmikloomadele- igaühele midagi! 


RN  Konguta

Hip-Hop ja Showtantsurühm lastele


majabänd PINT

Ansamblite traditsioon on Konguta rahvamajas kauaaegne. Hetkel on selle traditsiooni kandjaks ansambel PINT. Sellise koosseisuga tegutseme aastast 1996. Aastal 2007 valiti Ansmbel Pint tantsuansamblite festivalil "Võnnu kevad" parimaks.
laul - Terje Retter
klahv - Riina-Merike Koemets
basskitarr - Enn Külaots
kitarr - Valdur Metsallik
trummid ja laul - Meelis Külaots
viiul, saksofon - Anti Mehine

ansambel KOKOKO

Ansambel KoKoKo alustas tegutsemist 2012. aastal Konguta Rahvamajas. Kuna muusika ei tunne piire siis meie repertuaar koosneb maailma rahvamuusikast. Meile meeldib vahetu kontakt publikuga ja sellest tekkiv sünergia.

Liikmed:
Gajane Nelk, viiul/laul
Marta Külaots, viiul/laul
Karen Akopjan, kitarr/laul
Meelis Külaots, kitarr/laul
Indrek Pähno, kontrabass


 
Design downloaded from free website templates.